Płatności i rezerwacje

 1. Apartamenty nad jeziorem Białym przyjmuje rezerwacje dokonane: telefonicznie, elektronicznie w formie e-mail, na stronie www.aparatamentynadbialym.pl booking.com, Powyższe rezerwacje mają charakter rezerwacji wstępnych i w żaden sposób nie są wiążące.
 2. Potwierdzeniem rezerwacji pobytu w obiekcie jest wpłacenie przez rezerwującego zadatku (opłaty rezerwacyjnej) na rachunek Apartamentów nad jeziorem Białym w wysokości 30% pełnej kwoty
 3. W razie odwołania rezerwacji w terminie poniżej 30 dni od planowanego przyjazdu, niezależnie od okoliczności, opłata rezerwacyjna nie podlega zwrotowi i nie jest przepisana na kolejną rezerwację w innym terminie.
 4. Opłata za pobyt w Apartamenty nad jeziorem Białym musi zostać uiszczona najpóźniej w dniu przyjazdu w momencie zameldowania. Odmowa wpłaty pełnej kwoty stanowi odstąpienie Gościa od rezerwacji.
 5. Miejsca parkingowe indywidualne są dodatkowo płatne w kwocie 20zł / dobę i opłatę należy uiścić podczas rezerwacji lub meldunku
 6. Wszystkie podane ceny noclegów są cenami brutto w złotych polskich (ceny zawierają podatek VAT).
 7. Od daty wpływu zadatku na konto Apartamentów nad jeziorem Białym rezerwacja staje się zamówieniem i ma status rezerwacji gwarantowanej. Podany termin pobytu i zamówionych usług jest wiążący dla obydwu stron tj. Obiektu i Gościa.
 8. W przypadku skrócenia pobytu przez Gościa, Apartamenty nad jeziorem Białym nie zwracają kosztów jednostronnego odstąpienia od zawartej umowy.
 9. Forma płatności:
  • Przelew – Apartamenty nad Jeziorem Białym Monika Szłapo ul. Turystyczna 5d Santander Bank Polska S.A. 22 1090 2789 0000 0001 4781 8367. W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko oraz daty rezerwacji.
  • Płatność kartą na miejscu